Nisan ayının gelmesiyle tüm ilgiyi üzerine toplamayı başaran Şile, sahip olduğu otellerle de farklılık yaratmayı iyi biliyor. Öyle ki havuzlu otel seçeneklerinden SPA merkezlerine kadar pek çok hizmet seçeneği öne çıkıyor. Ama en çok deniz manzarasını yeşil alanlarla buluşturma konusunda dikkat çekiyor.

Kaliteli tasarımlar, farklı konseptler ve ilgi çekici dekorasyonlar… Şile otellerinin temelini oluşturan bu üç özellik İstanbulluların kaçış noktasını oluşturuyor. Ayrıca tatil keyfinin sınırlarını üst sıralara taşıyor ve tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Deniz kıyısında yer alan tesisler Şile’nin en iyi oteli olma konusunda birbirleriyle yarışırlarken bizde en önemli özelliklerini, fiyatlarını ve hizmet kalitelerini markaj altına alıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Oteller

 

Şile’de Lüks Oteller

Şile otelleri arasında en lüks tesis olarak hizmet veren pek çok isim bulunuyor. Bu işletmeler hem dekorasyonları hem hizmet anlayışları hem de manzarasıyla fark yaratıyor. Ama en çok sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Plaj voleybolu, jogging, yamaç paraşütü ve spa merkezleri konukların vakit geçirebilecekleri etkinlikleri oluşturuyor.

  • Şile lüks otel fiyatları mevsime göre 70 TL’den başlıyor.

Şile’de 5 Yıldızlı Oteller

Lüks otellerle aynı sınıfta yer alan 5 yıldızlı tesisler; konuklarına açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmeti sunarken sosyal tesisleriyle de ayrıcalık yaratmayı ihmal ediyor. Tenis kortlarından spa merkezine, süit odalardan özel alanlara kadar farklı seçenekler sunuluyor. Şile’de bir iki adet 5 yıldızlı otel bulabilirsiniz.

  •  Şile 5 yıldız otel fiyatları mevsime göre 80 TL’den başlıyor.

Şile’de Havuzlu Oteller

Şile otelleri konukların keyifli zaman geçirmeleri için tüm ayrıntıları düşünüyor. Açık ve kapalı havuz imkanı ise bölgede hemen hemen tüm tesislerde bulunuyor. Çocuklar içinse özel havuz imkanına yer veriliyor. Gündüzleri yüzen ve güneşlenen gençler, akşam yine havuz başında çılgınca eğlenmeye davet ediyor.

  • Şile havuzlu otel fiyatları mevsime göre 70 TL’den başlıyor.

Şile’de SPA Otelleri

Şile otelleri içinde SPA hizmeti veren pek çok isimle karşılaşmak mümkün. Baliden sport masajına kadar pek çok tür masajı gerçekleştiren profesyoneller, tatil sırasında gevşemenize yardımcı oluyor. Sağlık sorunlarının iyileşmesine de yardımcı olan masaj türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ancak biz bu kararı uzmanlara bırakmanızı tavsiye ediyoruz. SPA otellerinin içerisinde ayrıca Türk hamamı, masaj odaları, sauna ve jakuzi bulunuyor.

  • Şile SPA otel fiyatları mevsime göre 70 TL’den başlıyor.

 

Şile’de Pansiyonlar

Şile, her bütçeye uygun tatil seçenekleriyle dikkat çekiyor. Pansiyonda tam da bu konuda hizmet veren işletmelerin başında geliyor. Genellikle uygun fiyatlı olan bu işletmelerden yaklaşık 10 tane bulunuyor. Doğanın tam içinde, deniz kenarında ya da ilçe merkezinde uygun fiyatlı pansiyonlar bulabilirsiniz. Üstelik butik hizmet kalitesiyle…

  • Şile SPA otel fiyatları mevsime göre 50 TL’den başlıyor.