Ormanın içinde zaman geçirirken bir taraftan denizin kokusunu içinize çekebileceğiniz yegane yerlerden biridir Şile kamp alanları. Uçsuz bucaksız doğasında keyifli zaman geçirmeniz için tüm detayların düşünüldüğü bu alanlar, aynı zamanda kusursuz hizmet anlayışını benimsiyor.

Sizinle aynı düşünceyi paylaşan pek çok kişiyle birlikte tatil keyfini yaşamak ise bugüne kadar gerçekleştirdiklerinizden farklı olacak. Yerli ve yabancı binlerce doğa tutkununu ağırlayan Şile’de siz de çadırlarınızı alıp kamp kurabilirsiniz. Trekking alanlarında yürüyüş yapmak ve paintballun renkli dünyasını yaşamak ise buranın öne çıkan özelliklerinden.

 
Şile kamp alanları:

İstanbul Kamp (The Cozz)

İstanbulluların hafta sonu kaçamakları için ideal bir yer sunan İstanbul Kamp, Şile’nin en güzel noktasında yer alıyor. Burayı diğer alanlardan ayıran en önemli özellik ise birbirinden eğlenceli aktivite alanları sunmasıdır. Temel dağcılık ve sportif tırmanışları, trekking alanları, paintball oyunu aktivitelerden sadece birkaçıdır. Konaklama imkanlarında ise isteyen çadırlarda, isteyen karavanda isteyense bungalowlarda kalabiliyor.

Sofular Kamp

Şile’de Sofular mevkiinde yer alan Sofular Plaj ve Kamp, benzersiz doğası ve eğlenceli ortamı ile gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. En çok tercih edilen aktivitelerin başında ATV turları, mağara gezisi, trekking, Sofuivor yarışları ve jet ski geliyor. Konaklama alanlarında ise farklı boyda çadırlar ve karavanlar yer alıyor.

Çadır Fiyatları Ne Kadar?

Kampa dilerseniz kendi çadırınızla gidebilir dilerseniz tesisin sunduğu kiralamalardan faydalanabilirsiniz. Eğer tatilinizi kamp yaparak geçirmekten hoşlanıyorsanız çadır almanız çok daha yerinde olacaktır. Ayrıca ekonomik açıdan fayda sağlayacaktır.

Çadır fiyatları hem malzemesine hem de büyüklüğüne göre değişmektedir. Fiyatlar ortalama olarak 50 TL’den başlarken 5 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Siz çadır seçiminizi kalacağınız kişi sayısını hesaplayarak yapabilir ve en makul fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Kampçılara Sağlanan Avantajlar Neler?

Şile kamp alanı bugüne kadar geçirdiğiniz tüm tatilleri unutturacak kadar iddialı hizmetler sunuyor. Misafirler ise İstanbul başta olmak üzere tüm civar illerden rahatlıkla gelebiliyor. Kamp alanına ulaşıldığında ise konuklar benzersiz bir ortamla ve güler yüzlü hizmetle karşılaşıyor.

Kamp alanlarında;

  • Çadır
  • Duş
  • Yeme-içme
  • Aktivite
  • Ulaşım
  • Tur gibi imkanlar da sağlanıyor.

 
Kamp alanları nisan ayının gelmesiyle birlikte kalabalıklaşıyor ve en yoğun dönemini yaz mevsiminde yaşıyor. Eğer tatilinizi kamp alanın geçirmek istiyorsanız önceden rezervasyon yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Şile hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Şile'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Şile'de tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..