Yakın Bölge Otelleri – Şile Tatil Alternatifleri

Yakın Oteller

Karadeniz’in en güzel tatil noktalarından biri olan Şile, İstanbul ve Ankara gibi büyük illere yakınlığı, doğal ve tarihi güzellikleri ile her sene yerli ve yabancı turist akınına uğruyor. Şile’ye yakın farklı tatil bölgeleri arayanlar ise Türkiye’nin eşsiz zenginliğinden faydalanabiliyorlar.

Şile’ye yakın oteller, trekking ve kamp alanları, bisiklet parkurları, piknik yapılan ormanları, gölleri, altın kumsalları, denize nazır restoranları, havuzları ve spor merkezleri, konforlu ve manzaralı odalarıyla sizleri bekliyor. Şile’ye en yakın tatil alternatifleri:

 

Popüler Tatil Bölgeleri

Şile, Abant, Ağva gibi butik tatil bölgelerinin yanında Türkiye’nin Akdeniz ve Ege bölgelerinde popüler tatil merkezleri de bulunuyor. Yaz mevsiminde binlerce kişiyi ağırlayan merkezler tarihi ve doğal güzellikleriyle sizleri de bekliyor.

Genellikle 5 ya da 4 yıldızlı otellere sahip olan popüler tatil bölgelerinde deniz ve güneşin tadını çıkarırken tarihi yapıları ziyaret edebilir, fotoğraf çekebilir ve zengin mutfaklarından lezzetler tadabilirsiniz. Ayrıca sörf, dalış, rafting, paraşüt gibi aktivitelere katılabilir, otellerinizin SPA ve masaj salonlarından, spor merkezlerinden yararlanabilirsiniz.  En çok tercih edilen popüler tatil bölgeleri:

 

Kış Tatil Bölgeleri

Yaz döneminde popüler tatil bölgeleri revaçtayken kış döneminde kayak merkezleri yoğun ilgi görüyor. Şile’ye gitme imkanı olanlar yakınlardaki kayak merkezlerine de gidebilirler. Kayak merkezi otellerinin sunduğu özel pistler,  SPA ve güzellik merkezleri, açık büfe restoran ve kafeler, toplantı ve organizasyon imkanlarından yararlanabilirler.

Dağ manzaralı otel odalarında konaklama imkanı veren, en iyi kayak hocalarına sahip, doğa sporları için uygun olan, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunan Türkiye’nin en iyi kış tatil bölgeleri: